Kúpiť gymnastické lopty – e-shop

Sprievodca výberom
fitness lôpt


Gymnastické lopty  >  K lopte sieť ... Siete na gymnastické lopty a ďalšie príslušenstvo

K lopte sieť ... Siete na gymnastické lopty a ďalšie príslušenstvo

Používate často gymnastické lopty, alebo sa s nimi dokonca pohybujete v teréne? Aby vám neprekážali a nemuseli ste ich stále vyfukovať a znova nafukovať, využite odolnú sieť na lopty s popruhmi pre jednoduché prenášanie.

Siete na gymnastické lopty slúžia tiež na uskladnenie týchto obľúbených cvičebných pomôcok vo fitness centrách, škôlkach či na rehabilitačných pracoviskách. Balóny sa v nich môžu aj vešať, čo ušetrí miesto ešte viac.

Manipuláciu s rôznymi typmi lôpt uľahčujú cenovo dostupné siete Spartan, ktoré ponúka e-shop inSPORTline. K dispozícii sú tu aj ďalšie doplnky ku gymnastickým loptičkám:

  • Oceľový stojan pre 10 lôpt, vysoký 190 cm, o priemere 32-55 cm, s nastaviteľnými policami - veľmi elegantný, do 100 €
  • Bytelná ručná pumpa určená pre nafukovanie gymnastických lôpt, bazénov, lehátok a iných predmetov, do 3 €
  • Univerzálna nožná pumpa, do 2 €

A viete, ktorá gymnastická lopta je najpredávanejší?

Jednoznačne s priemerom 65 cm, pre výšku postavy 165 až 175 cm a maximálnou nosnosťou 600 kg. Medzi radom modelov teraz vedie inSPORTline Top Ball - lopta novej generácie za cca 14 €, ktorého súčasťou je aj ručná pumpa k ľahkému dofoukávání. "Tento produkt som si vybrala preto, že mi ho odporučil môj fyzioterapeut, to znamená zo zdravotných dôvodov. Som veľmi spokojná a cvičím na ňom denne, "uvádza jedna z mnohých zákazníčok. Ak využíva aj sieť, nevieme, ale sme presvedčení o jej praktickosti.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 16. 11. 2015


Odporúčame gymnastické lopty


Ďalšie novinky

Gymnastická lopta s úchytkami

Prednosťou týchto lôpt sú gumové úchytky, ktoré zvyšujú možnosti využitia lopty, účinne pretiahnu a posilní nielen nohy a brušné svalstvo.

25. 8. 2016

Gymnastické lopty na pilates

Menšie i väčšie lopty patria medzi obľúbené pomôcky pri cvičení pilates. Ako sa s nimi cvičí?

29. 7. 2016

Strečing na gymnastickej lopte

Fitlopta je úžasna pomôcka na cvičenie. Dá sa na ňej posilňovať, cvičiť v tehotenstve aj pretiahnuť telo po posilňovanie.

29. 6. 2016

Rehabilitačné cviky na gymnastickej lopte

Lopta je tiež výbornou rehabilitačnou pomôckou. Cviky na gymnastickej lopte pomáhajú po zranení, po operáciách, alebo pri funkčných problémoch s chrbtom a ďalšími partiami tela.

25. 5. 2016

všetky novinky